MEPo sesija Panevėžyje

Kelintą kartą Mokomojo Europos Parlamento (MEP) entuziastus į tarpinę sesiją pakvietė Panevėžys – ir suskaičiuoti sunku. Ne tik iš Panevėžio, bet ir iš visos Lietuvos susirinkę aktyviausi gimnazistai diskutavo Europos Sąjungai aktualiomis temomis, rašė rezoliucijas. 
Daugiau nei 30 bendraminčių sesijos dalyvių iš visos Lietuvos ne tik gerai praleido laiką, bet ir produktyviai stengėsi išnaudoti kiekvieną sesijos minutę. Pirmąją dieną delegatai dirbo vienoje seniausių Lietuvos mokyklų – Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazijoje, kur jiems padėjo entuziastinga septynių pirmininkų komanda, o visą darbą lydėjo gera nuotaika ir noras suprasti, išsiaiškinti temas. Įdomu tai, kad gausiausią pirmininkų komandos dalį sudarė Panevėžio penktosios gimnazijos mokiniai, o ir nakvynė taip pat vyko ten. Tai – gražus dviejų stipriausių Panevėžio gimnazijų tvirto bendradarbiavimo pavyzdys.

Antrąją dieną Panevėžio miesto savivaldybėje sveikinimo žodį tarus jauniausiam Tarybos nariui Daumantui Simėnui, prasidėjo svarbiausia sesijos dalis – Plenarinis posėdis. Jo metu savo rezoliucijas aistringai gynę deputatai atstovavo savo komitetams ir politinėms grupėms, stengėsi, kad jų rezoliucijos būtų priimtos. Plenariniam posėdžiui pasibaigus, jaunųjų parlamentarų šypsenos bylojo, kad sesija – pavyko. Dėkojame aistringai diskutavusiems, aktyviai savo poziciją gynusiems ir ne tik geros nuotaikos, bet ir MEPo virusu užsikrėtusiems dalyviams! Pažadame, kad Panevėžy dar susitiksim!
Augustas Alekna, MEP Tarpinės sesijos Panevėžyje iniciatorius

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *