MEPo sesija Druskininkuose

Sausio 30 – vasario 1 dienomis Druskininkų Ryto gimnazijoje vyko tarpinė Mokomojo Europos Parlamento sesija. Jūratės Muzikevičiūtės iniciatyva suorganizuota sesija sulaukė dalyvių iš visų Lietuvos kampelių: nuo Vilniaus iki Klaipėdos.

Pirmąją dieną džiugiai nusiteikę dalyviai susirinko į Druskininkų Jaunimo užimtumo centrą (JUC), susipažino su MEP veikla bei „Žinau, ką renku” iniciatyva. Vėliau visi kartu žaidė komandos formavimo žaidimus, artimiau susipažino bei sudalyvavo Jaunimo Europos komandos organizuotose orientacinėse varžybose.

Antrąją dieną dalyviai skubėjo į komitetus, kuriuose išsamiau susipažino su komiteto problema bei pradėjo rašyti rezoliucijas. Po komitetų posėdžių dalyviai keliavo į politinių grupių susitikimus, analizavo politinės grupės prioritetus ir pozicijas.

Trečiąją dieną Plenarinis posėdis vyko Druskininkų miesto savivaldybės didžiojoje salėje. Jame svarstytos rezoliucijos. Politinių grupių atstovai pristatė grupės pozicijas, kurios buvo gan kandžios rezoliucijoms, tarp deputatų vyko karštos diskusijos . Vėliau – balsavimai dėl rezoliucijų, po kurių priimta buvo tik viena rezoliucija. Tai nenuliūdino jaunuolių ir sesija baigėsi geromis emocijomis bei plojimais.

Eglė Stravinskaitė, MEP sesijos dalyvė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *