MEP virusas plinta Vilniuje

Įspūdžiais apie 2015 m. birželio 27-28 dienomis Vilniuje vykusią MEP Tarpinę sesiją dalinasi dalyvė Ingrida Kazakevičiūtė:
Nors už lango taip ilgai lauktos vasaros atostogos, bet MEP‘o virusas nežada sustoti. Šįkart moksleiviai ir studentai birželio 27-28 dienomis susibūrė į tarpinę Mokomojo Europos Parlamento sesiją Vilniuje.

Pirmąją dieną delegatai sužinojo kas yra MEP‘as, kam skirtas tokio pobūdžio projektas. Pradėjus darbą komitetuose, buvo aktyviai sprendžiami Europos Sąjungai aktualūs klausimai ir rašomos rezoliucijos, kurios per politinių grupių posėdžius buvo atidžiai nagrinėjamos. Kitos dienos ankstyvą rytą susirinkome Vilniaus miesto savivaldybėje pradėti Plenarinį posėdį. Šio posėdžio metu delegatai dalyvavo sprendimų priėmime, viešai reiškė savo nuomonę, diskutavo kartu su Europos Parlamento nariu Petru Auštrevičiumi. 

MEP‘as sukuria galimybę įgyti naujos patirties, susipažinti su naujais žmonėmis ir su jais kartu patirti naujų nuotykių. Štai kodėl net ir tokiu metu, kada dauguma išvažiuoja atostogauti, atsiranda žmonių, kuriems tokie dalykai aktualūs bet kuriuo metų laiku. Išmokstame ne tik diskutuoti, bet ir rasti kompromisus, pritaikant ne tik oficialioje aplinkoje, bet ir gyvenimiškose situacijose. Kaip ir visuomet iš sesijų išsivežame gerą nuotaiką, linksmus prisiminimus ir tariame vienas kitam „iki kito susitikimo“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *