Lietuvos delegatai MEP Baltic Sea Region sesijoje

2015 m. balandžio 13-18 dienomis Lietuvos delegatų šešetukas dalyvavo Mokomojo Europos Parlamento Baltijos jūros regiono sesijoje, kuri vyko Helsinkyje, Suomijoje.

Lietuvos delegatai:
1. Jūratė Muzikevičiūtė (Druskininkų “Ryto” gimnazija)
2. Darija Švanba (Druskininkų Atgimimo mokykla)
3. Arnoldas Gritė (KTU gimnazija)
4. Tomas Petrašauskas (Kauno “Varpo” gimnazija)
5. Edvardas Monstvilas (Telšių “Džiugo” gimnazija)
6. Edvinas Adomas Asanavičius (Vilniaus r. Pagirių gimnazija)

Dalinamės jų įspūdžiais:
“Apibendrinus visos kelionės įspūdžius, noriu tik dar kartelį visus paskatinti aktyviai dalyvauti MEP veikloje: prieš keletą metų sudalyvavęs mano pirmojoje tarpmokyklinėje MEP sesijoje išgirdau apie tarptautines MEP sesijas, tačiau tuo metu man tai atrodė sunkiai pasiekiama viršūne. Po to dalyvavau dar daugybėje kitų sesijų ir vis artėjau prie šio tikslo. Tik sėdėdamas Helsinkyje supratau, kad aš tai įveikiau ir į mano pastangas buvo atsižvelgta! Patyriau galybę neįkainojamų nuotykių, susiradau daugybę naujų draugų, aplankiau dar nematytus miestus, ir įgyjau išties naudingos patirties! Linkiu to ir Jums!” – teigia Edvinas Adomas.

“Išvykimo dieną nebežinojau ko laukti ir tikėtis, nes apie tai turėjome pagalvoti visas 13 valandų! Artėjant Suomijai ėmėme inirtingai kartotis savo komitetų temoms pasiruoštą medžiagą. Pasiekus tikslą buvome palydėti į Helsinkio centrą, kuriam apžvelgti turėjome vieną valandą iki kelionės į teambuilding‘ui skirtą vietą. Vakare susipažinome su savo šeimomis, mano host family labai nuostabūs žmonės! Antrąją dieną susirinkus į mums paskirtas komitetų darbo vietas buvome supažindinti su darbo taisyklėmis ir darbas prasidėjo. Ačiū Mokomajam Europos Parlamentui už galimybę įgauti neįkainojamos patirties, pasisemti naujų idėjų ir motyvacijos, užmegzti santykius su skirtingų tautybių atstovais!”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *