Padėk užkrėsti MEP virusu Lietuvos mokinius – skirk 2%!

Mokomasis Europos Parlamentas jau daugiau nei 13 metų skatina jaunų žmonių pilietiškumą interaktyviu būdu mokantis apie Europą – simuliuojant Europos Parlamento veiklą.

Nepaprastai džiaugiamės matydami, kaip auga kiekvienas mūsų dalyvis ir žinome, jog projekto dalyviai ne tik supranta kaip veikia Europos Sąjunga, bet jame įgauna daugiau drąsos ir pasitikėjimo savimi, darbo komandoje ir kompromisų ieškojimo įgūdžių bei, žinoma, susiranda daugybę draugų!

Jei dalyvavote MEP projekte ir žinote, kaip jame būna gerai , padėkite apie tai sužinoti ir kitiems. Skirkite 2% savo gyventojų pajamų mokesčio ir padėkite MEP virusą skleisti dar plačiau ir juo užkrėsti visą Lietuvą!

Skirti savo 2% paramą galite per 5 minutes!

  1. Junkitės prie e-deklaravimo sistemos internetu
  2. Prisijungę prie sistemos dešinėje pusėje pamatysite blokelį “Paramos skyrimas”, spustelėję ant jo, viršuje pasirinkite paskyrą “Parama”
  3. pasirinkite formos laukelį ir jums atsivers FR0512 v.2 forma, kurią užpildykite įrašydami tokius duomenis:

1- 4 laukeliai: Jūsų duomenys

5 laukelis– mokestinis laikotarpis: 2015

6S: pažymėti

E1– gavėjo tipas: 2

E2– gavėjo identifikacinis numeris (kodas): 124862099 

E3– įrašykite “Mokomasis Europos Parlamentas”

E4– norėdami skirti visą 2 procentų dalį, įrašykite 2

  1. Spauskite “pateikti deklaraciją”

VISKAS! Jūs jau prisidėjote prie jaunimo pilietiškumo skatinimo Lietuvoje ir MEP viruso sklaidos. Dėkojame jums už jūsų paramą, apie savo indėlį galite pranešti arba visais klausimais su mumis susisiekti: mep@eurohouse.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *