Dalyvauk MEP veikloje

Kviečiame dalyvauti tarptautinėje MEP sesijoje Helsinkyje

Kas: tarptautinė Mokomojo Europos Parlamento sesija, kurioje dalyvaus visų ES šalių narių ir kandidačių moksleivių delegacijos
Kada: 2017 m. lapkričio 4 11 d.
Kur: Helsinkyje, Suomijoje
Dalyviai: 5 dalyviai + lydintis asmuo

Apie atranką:

Jeigu atitinki šiuos kriterijus: buvai aktyvus MEP sesijų metu, moki įsiklausyti į kito nuomonę bei nebijai reikšti savosios, laisvai supranti ir kalbi anglų kalba, esi užsikrėtęs pozityviuoju MEP virusu, dalyvauk atrankoje!

Kaip: parašyk mums motyvacinį laišką anglų kalba ir jame pagrįsk, kodėl būtent Tu turėtum dalyvauti tarptautinėje MEP sesijoje 2017 metų rudenį Helsinkyje (neišsiplėsk, pateik kelis tau svarbiausius argumentus) ir kuo ši sesija būtų svarbi Tau asmeniškai. Tuomet su atrinktais dalyviais spalio pirmą savaitę turėsime „skype“ konferenciją ir diskutuosime aktualiais klausimais.

Iki kada: Siųsk savo motyvacinį laišką el. paštu mep@eurohouse.lt iki š. m. rugsėjo 30 d.!

Kas nuspręs: Atrankos komisiją sudaro VšĮ “Europos namai” direktorė Judita, MEP alumniai, iniciatyvinės grupės atstovai ir tarptautinių sesijų dalyviai. Galutiniai atrankos rezultatai bus paskelbti ne vėliau kaip rugsėjo 12 d.

Svarbu: Pastaruosius keletą metų VšĮ „Europos namai“ (MEP mokymų organizatorius) Lietuvos delegacijų tarptautinėse MEP sesijose dalyvavimo išlaidas apmokėjo iš projekto „Pilietinių kompetencijų ugdymo modulis“, finansuojamo Europos socialinio fondo ir Lietuvos Respublikos lėšomis. Deja, projektas baigėsi ir šiai sesijai lėšų nenumatyta. Tad kviečiame atrankoje dalyvauti tuos moksleivius, kurie yra pasiryžę patys prisidėti prie finansavimo paieškos.

Dalyvavimo sesijoje išlaidos: organizatoriai dengia dalyvavimo išlaidas, dalyviui reikia pasirūpinti tik kelionės į Helsinkį išlaidomis – apie 100 eurų. Dalyvių apgyvendinimu rūpinasi sesijos organizatoriai, taigi turėsite laikinus namus ir šeimas. O mes užtikriname, kad padėsime ieškoti rėmėjų apmokėti jūsų kelionės išlaid.as

Žinome, kad esate motyvuoti ir ambicingi, tad tikimės, kad pasinaudosite proga paskleisti lietuvišką MEPo virusą tarptautinėje bendruomenėje.

 


Dalyvių įspūdžiai

* MEP is more than project or extracurricular activity, it is a journey. A journey I invite you to undertake – you have my word, it is going to be UNFORGETTABLE (Daniel Kratkovski).

* MEP kaip fizika: nesupranti kaip, bet žinai, kad tai tave veikia (Ridas Rimkus).

* Atsiveria platūs horizontai (Vaidotas Pakalniškis).

* Motyvacijos bomba (Brigita Gailiūnaitė).

* Nes gera, gera būti čia (Guoda Vaitiekutė).

* Geriausia pamoka, kurios nemoko mokykloje (Viktorija Raibužytė).