Pajūrio MEP sesija

  • 0

Pajūrio MEP sesija

2015 m. rugpjūčio 22-24 dienomis Klaipėdoje vyko Regioninė Mokomojo Europos Parlamento sesija. 

Įspūdžiais dalinasi sesijos dalyvis Edvinas (Vilniaus r. Pagirių gimnazija):

Nors dalyvauju jau ne pirmą ir ne antrą kartą, tačiau pirmą kartą MEP‘e mačiau kaip priimamos visos rezoliucijos. Kaip visada daug pasisakymų ir kontraversijos įnešė radikaliosios dešiniosios ir kairiosios partijos – tai EFDD ir GUE/NGL. Pabaigai – ši sesija buvo puiki, nuostabūs žmonės, puikus plenarinis posėdis ir geras laisvalaikio praleidimas, linkiu MEP‘ui ir toliau rengti nepakartojamas sesijas, nes MEP virusas plinta ir sunku juo neužsikrėsti.

Taip pat ir pirmininkė Kotryna (Vilniaus Užupio gimnazija):
Kiekvieną kartą vykdama į MEP’o sesiją žinau, jog iš jos parsivešiu ką nors naujo. Ne išimtis buvo ir Klaipėdos regioninė sesija. Čia sutikau daugybę jaunų ir labai motyvuotų žmonių, kurie buvo užsidegę dalintis patirtimi ir idėjomis. Nuostabu, kad daugumą dalyvių mačiau pirmą kartą savo gyvenime. MEP’as keičiasi – vis dar auga ir tobulėja ir manau, kad naujoji MEPininkų karta atneš kažką labai labai gero ir unikalaus į tą ypatingą MEP’o pasaulį.


Dalyvių įspūdžiai

* MEP is more than project or extracurricular activity, it is a journey. A journey I invite you to undertake – you have my word, it is going to be UNFORGETTABLE (Daniel Kratkovski).

* MEP kaip fizika: nesupranti kaip, bet žinai, kad tai tave veikia (Ridas Rimkus).

* Atsiveria platūs horizontai (Vaidotas Pakalniškis).

* Motyvacijos bomba (Brigita Gailiūnaitė).

* Nes gera, gera būti čia (Guoda Vaitiekutė).

* Geriausia pamoka, kurios nemoko mokykloje (Viktorija Raibužytė).