Įspūdžiai po Tarptautinės MEP sesijos Vengrijoje

“Pasitikėjimas savimi, komandinis darbas, jo nauda ir efektyvumas – Mokomasis Europos Parlamentas (MEP) to mus išmokė jau Lietuvoje, bet tarptautinė sesija padėjo visa tai sustiprinti”, – teigia Tarptautinės MEP sesijos dalyvis Bernardas Jauga. 
Š. m. balandžio 9 – 16 dienomis penki delegatai iš Lietuvos: Bernardas Jauga (Šiaulių „Romuvos“ gimnazija), Domantas Ausiejus (Vilniaus Pilaitės gimnazija), Danielius Ilkevic (Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija), Margarita Kaminskaitė (Šiaulių Didždvario gimnazija), Emilė Stragytė (Vilniaus jėzuitų gimnazija) ir delegatus lydėjusi MEP koordinatorė Roberta Burinskaitė dalyvavo Tarptautinėje Mokomojo Europos Parlamento sesijoje Budapešte, Vengrijoje.

Sesijos metu daugiau nei 150 jaunuolių iš visos Europos simuliavimo Europos Parlamento veiklą, pasiskirsčius į komitetus sprendė aktualias visai Europai problemas (nuo ekologiško transporto naudojimo iki Izraelio-Palestinos konflikto sprendimo), karštai diskutavo, bet tuo pačiu metu laikantis griežtos parlamento etikos priėmė politinius, ekonominius sprendimus. Taip pat sesijos metu Lietuvos delegatai susitiko su Lietuvos ambasadore Vengrijoje Rasa Kairiene.  “Ambasadorė su mumis ne tik pasidalino diplomatinio darbo užkulisiais, bet kartu galėjome diskutuoti tiek aktualiais politiniais klausimais, tiek apie tai, ko labiausiai ji pasiilgsta iš Lietuvos” – įspūdžiais dalinasi Emilė Stragytė. 

Po visų kelionės įspūdžių, įgautų patirčių ir pažinčių, jaunuoliai labai rekomenduoja savo bendraamžiams prisijungti prie šaunaus Lietuvos MEPininkų rato ir plėsti savo galimybes!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *